شرکت شیراز آنلاین در سال ۱۳۸۰ شمسی در شهر شیراز با ترکیب ۲ شرکت فن آوران ریما رایانه پارس و صنایع ارتباطات رادیویی فارس توسط تیمی از جوانان فعال و پر شور در زمینه IT و اینترنت ایجاد و شروع به فعالیت اختصاصی در ضمینه نقل و انتقال پر سرعت اطلاعات به صورت بیسیم کرد و با اخذ مجوز رسمی فروش و نمایندگی توزیع کننده محصولات شرکت Senao در ایران در سال ۱۳۸۴ شمسی به عنوان اولین نمایندگی رسمی این شرکت در ایران شروع به فعالیت گسترده در زمینه توزیع و فروش و خدمات پس از فروش (گارانتی) این شرکت در ایران کرد. 

در سال ۱۳۸۶ شمسی با اضافه کردن محصولات شرکت آمریکایی UBNT به سبد محصولات قابل عرضه خود به عنوان اولین شرکت ایرانی واردات محصولات این شرکت را به ایران آغاز و شروع به فعالیت گسترده بر روی محصولات متنوع این شرکت در بازار داخلی ایران کرد 

پس از چندی با روشن تر شدن نیاز های مصرفی کشور به تجهیزات متنوع و قابل انعطاف فعالیت خود را بر روی محصولات شرکت Mikrotik آغاز کرده و شروع به فعالیت بر این محصولات در کشور کرد. 

در حال حاضر محصولات مختلفی از معتبرترین شرکت های تولید کننده تجهیزات بیسیم در سراسر دنیا در سبد توزیع محصولات شرکت شیراز آنلاین وجود دارد 

در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت های و کارخانجات بزرگ و کوچک داخلی دولتی و خصوصی به منظور مدیریت سایت های کامپیوتری و نقل و انتقال اطلاعات و جبران کمبود سرعت و محدودیت های خود مشغول به استفاده از تجهیزات و خدمات شرکت شیراز آنلاین می باشند و تا به امروز لینک های بیسیم زیادی در سطح کشور با استفاده از تجهیزات و مشاوره شرکت شیراز آنلاین پایدار گشته است. 

یکی از نقاط قوت شرکت شیراز آنلاین تیم فنی آموزش دیده متشکل از بخش فروش ,فنی و کار آموختگان شبکه است که دارای اطلاعاتی وسیع در صنعت انفورماتیک کشور هستند. این تیم فنی و عملیاتی ما را قادر می سازد تا ضمن ارایه سرویس های با کیفیت، توانایی مواجهه با چالشهای پیش رو در برنامه های توسعه شرکت را داشته باشیم. 

شیراز آنلاین کارها و هدف های زیادی را در دستور کار خود دارد که تعدای را با موفقیت به انجام رسانده و تعدادی نیز در حال انجام و تعدادی نیز به آینده نزدیک موکول شده اند و در آینده نزدیک شاهد فعالیت های چشم گیری از این جهت خواهید بود. 

                                                                                                                                          با احترام مدیریت